T-Shirt ile Dolar Kazan

 Sanatınızdan Tişörtler Yaratın! 

 Taslak konseptinin benzer bir uygulaması tişörtler yaratmak olabilir. T-shirt baskı işleminde çok fazla ayrıntıya girmeyeceğiz çünkü  kolay para kazanmak budur.

 Sizin için yapabileceğim, sanatçıların şu anda piyasada basıp sattıkları bazı tasarımları hızlı bir şekilde anlatmak. Fotoğraflarınızı yerel bir gömlek yazıcısına götürmenizi öneririm, çünkü bu süreci çok daha kolay hale getirecektir. Bunu yapmak istemiyorsanız, tasarımlarınızı sipariş edildiği gibi gömleklere basacak bazı çevrimiçi yazıcılar var. Bu hizmetlerin maliyetleri yüksek olma eğilimindedir. Tasarımları az fiyata yaptırıp ( sadece 5$)  25 dolardan veya daha yüksekten satmak ile dolarınıza dolar katın . Bunları yaptirabileceginiz sayfalar

Bionluk

Fiverr

Freelancer

Bu sayfalarda kolayca tshirleriniz icin resimler cizdirebilirsiniz.

Talep üzerine baskı  T-Shirtlerinizi bastırabilecegin sayfalar ise

Cafepress

Spreadshirt

Zazzle

Bir kez daha yerel bir yazıcılara gitmenizi öneririm, çünkü talep üzerine çevrimiçi baskı yoluna gitmekten çok daha fazla paranız kazanırsınız. Maurice Harry   İnternetten Tişört Satarak 120 Bin Dolar Kazandı!  Maurice Harry çok basit bir fikirle bu  para kazandı. 1 Mayıs 2011’de Başkan Barack Obama, Amerikan halkına Usame Bin Ladin’in ABD güçleri tarafından öldürüldüğünü duyurduğunda, çoğu Amerikalı sevinç ve mutluluk duyguları içindeydi. Maurice değil, para kazanma hisleri vardı. Maurice, daha önce bahsedilen Zazzle.com’da, “Usame Öldü” gömleklerini 12 dolara satan basit bir web mağazası oluşturmak için kullandı.

 Ertesi sabah, sitesi yayındaydı. Sonraki 48 saat içinde Harry, yeni gömlek serisinden 100.000 doların üzerinde para kazandı. Zazzle sayesinde herhangi bir gömlek paketlemesi veya göndermesi gerekmedi, bu yüzden Zazzle satışların bir yüzdesini alsa da kendinin yapacagı iş çok azdı.

ÖRNEK SAYFA iCiN TIKLA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.