Bunlara dikkat et

 Kim kendi işinin patronu olmak istemez ki?

 Ne zaman ve ne zaman çalışacağınıza karar vermek size böyle bir özgürlük duygusu verir. Ev tabanlı işle ilgili yaygın bir yanılgı, yapmak istediğiniz şeyleri yapmak için çok daha fazla ve işte daha az zaman harcamanızdır. 

 Bu, başarıyı tatmak için üzerinde çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Kendi evde kalma işinizi yürütmek genellikle daha fazla çalışma saati ve yaptığınızı düşündüğünüz tüm eğlenceli şeylere daha az zaman harcar. Bu tabiki  cesaret kırıcı değil, sadece bir gerçeklikdir.

 İnternette  sınırsız para kazanmak mümkündür. Milyonlarca kişi her gün bir şeyler aramak için kaydoluyor. İster bilgi ister belirli bir ürün. İnternetten alışveriş yapmak zaman kazandırır. Çevrimiçi bilgi toplamak zamandan tasarruf sağlar. Bilgi arayan çoğu insanın bunun için para ödemeye hazır olduğunu anlayın. Bu bir gerçekdir. Ve kesinlikle hayal edebileceğiniz her şey bilgilendirici bir ürüne dönüştürülebilir. Dünya çapında bilgi arayan milyonlarca internet ziyaretçisi olduğunu unutmayın. Çevrimiçi satışla ilgili tek “sınırlar”, kendiniz için belirlediğiniz sınırlardır. Buna ek olarak, bilgiyi satarak aynı malzeme “paketini” tekrar tekrar istedikleri kadar kişiye satabileceğinizi ve durdurulamaz bir gelir gücünüz olduğunu bilin! Ancak, teknolojinin sürekli genişleyen bir alan olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu yüzden “zamana göre hareket etmeli” ve bilgilerinizi güncel tutmaya hazır olmalısınız. Değişim iyi bir şeydir. Herhangi bir “fikir” bir ürüne dönüştürülebilir. Harika bir fikir olmak zorunda mı? Hayır ancak, değeri olan bir şey sunduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bazı ücretsiz bilgileri kopyalayıp, bazı ifadeleri değiştirip sonra kar elde etmeyi bekleyemezsiniz. Bu tabiki olmaz.

ŞEKER 

Yarattıklarınızdan değer elde etmeye çalışmalısınız. Bu şekilde, yaptığınız şeyi takdir eder ve buna inanırsanız, büyük olasılıkla başkaları da bunu yapacaktır. Ama siz gercekci ve hileci olamayın

Ürünleriniz Nerede Satılır?

 Yapmanız gereken ilk şey, ürünlerinizi satmak için bir yerinizin olması. Ne sattığın önemli değil,nereden sattığın önemli.

 Çevrimiçi bir işletme yürütmeyi planlıyorsanız, ona öyle davranın! Bu şekilde çok daha fazla para kazanacaksın.   Elbette, bazı cepten harcamalarınız olacak, ancak bu işin bir parçasıdır. Kendi alan adınız ve web sitesi alanınıza sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamam. Bir mağaza ve bir bit pazarı arasında büyük bir fark vardır. İşletmenizi özel bir mağaza olarak düşünün ve onlara durmaları için bir yer verin. Her şeyi ücretsiz yapmaya çalışırsanız, işiniz uzun vadede zarar görür. İşiniz üzerinde tam kontrole ihtiyacınız vardır. Sonuçta, sadece yönetici değil aynı zamanda  patronsunuz. Bu nedenle ücretsiz web hosting sitelerinden uzak durmalısınız. Evet, size kendi alt alan adınızı ve sınırlı miktarda depolama alanı sağlarlar, ama önemli olan , bu ana bilgisayarlar kalıcı banner reklam yerleşimi ve dosya yükleme kısıtlamaları ile kazanç potansiyelinizi engeller.

 Her şeyi olabildiğince basit tutmak, sonunda size fayda sağlayacak ve işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamayın. Bu yüzden kendinize büyük bir iyilik yapın ve iyi web barındırma için  biraz fazla ödeme yapın. Pek çok web barındırıcısının sunucularında belirli dosyaları barındırmaktan kaçındığını eklememe izin verin. Buna .zip, .mp3, .exe ve bazı durumlarda .pdf dosyaları dahildir. Bir bilgi işi için iyi değil. Bu dosya türlerini yasaklayan web sunucularının çoğu “paylaşılan” barındırma hizmeti sunar.  Hosting alırken , seçiminizi tamamlamadan ve ödeme yapmadan önce hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Belirli bir web barındırıcısına kaydolmadan önce bir alan adına ihtiyacınız vardır. Bu kolay bir işdir. Alan adınızı nereden satın aldığınız, web alanı barındırma hizmetinizi nereden satın aldığınız kadar önemlidir. Alan adları satın almak için iyi bir şirket GoDaddy‘dir.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.