İŞ FİKİRLERİ

                     NEDEN KENDİ İŞİNİZ?
Öncelikle siyin işiniz olduğu için kuralları siz koyarsınız Kendinize,çocuklarınıza ,sevdiklerinize daha çok vakit ayırabileceksiniz İşe başlama ve bitiş düdüğünü siz çalacaksınız Kimse size şunu yap bunu yap diyemiyecek Hoşlandığınız şeyleri yapabileceksiniz Kendi iş ortamını kendiniz düzenleyip zevkinize göre yapacaksınız Satış yapacagınız ortamı ve kişileri ,ülkeleri siz seöeceksiniz. Belli bir gelirle hep aynı durumda kalmıyacaksınız. Herşeyini bilecek ve yeni tecrübeler sayesinde daha doğru hareket edeceksiniz.
Kendi iş arkadaşlarınızı kendiniz sececeksiniz Ülkenize iş veren olarak katkıda bulunacaksınızYeni insanlarla tanışarak yeni imkanlar,yeni iş ilişkilerınde bulunacaksınız Yeni tecrübeler kazanacaksınız.Kendinize güveniniz artacak.
isfikirleri
Buy solo ads - Udimi
          AFFiLiATE NE DEMEKTiR
Bağlı kuruluş pazarlamasıBağlı kuruluş pazarlaması ABD’den gelmektedir ve bu ülkede genellikle ortak programı olarak da anılır.
Affiliate basit olarak söylemek gerekirse, bir komisyon sistemidir. Örneğin, bir mağazada çevrimiçi ürün satan şirket, çevrimiçi mağazalarına ziyaretçi “gönderen” ve daha sonra bir şeyler satın alan web sitesi operatörlerine komisyon vermesi.

YENİ FİKİRLER

5/5
5/5
5/5
5/5
Buy solo ads - Udimi

internettenpara

                 BiR SANiYE BEKLE !

                    Özellikle sizin için internetten para kazanma                                                               videoları yaptık:

                   HEMDE  ÜCRETSiZ                                             KAÇIRMAYIN!


 HAYIR