Dropshipping!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

“Dropshipping” tam olarak nedir?

Dropshipping ile, normal perakendeden farklı olarak, malları bir üreticiden satın almayan ve daha sonra diğer müşteriye daha yüksek bir fiyata satmak için geçici olarak depolayan bir aracı gibi davranırsınız, ancak ürüne sahip olma adımını atlarsınız.  Dropshipping fiziksel ürünlerle yani elinizde tutabileceğiniz ürünlerle yapılabildiği gibi dijital ürünlerle de yapılabilmektedir. Dijital ürünlerle yol daha kolay olur.

 Bu dijital ürünler, öncelikli olarak elektronik ortamda bulunan ve kullanılan ürünlerdir.  Bunlar tasarım, görseller, logolar, web siteleri, yazılım çözümleri ve benzerleri gibi. Tasarımcılar ve programcılar yüksek talep gören beceriler olduğundan, onlar için pazar büyüktür ve buna göre iyi ücret alır. 

 Ancak, burada tasarlamak veya programlamak zorunda olanlar siz değilsinizz, siz sadece, tabiri caizse, bir müşteriye bir tasarımcı, programcı veya benzeri sağlayan insanlarsınız. Buradaki ilginç şey, neredeyse hiç kimsenin ihtiyacınız olduğunda iyiyi ve hepsinden önemlisi ucuz programcıları veya tasarımcıları nasıl bulacağını bilmemesidir.

Siz bunları Upwork https://www.upwork.com/ veya Fiverr https://www.fiverr.com/  liklerinden bulup diger kisilere daha fazla ücretten satarak kolay yoldan para kazanabilirsiniz.

online-para -kazanma

One thought on “Dropshipping!

 • Eylül 23, 2022 tarihinde, saat 1:03 pm
  Permalink

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.