Doğru Affiliate Ortağı Bulma

Doğru Ortağı Bulma Bağlanmak için gelecek vaat eden birçok bağlı kuruluş programı ve ağı vardır.

Ortak web siteleri aracı olarak hizmet eder ve çok çeşitli konular ve ürünler sunar. Bir niş bulduğunuzu düşünüyorsanız, ilgili linkler için kazançlı teklifler olup olmadığını buradan öğrenmelisiniz.

İş ortağı portallarına örnekler: SuperClix, Belboon, Zanox, Afflinet,Adcell ve Adenion. Bağlı kuruluş programları bu nedenle bayiler ve siz, reklamveren arasında yer alır. Aracılık yapıyorlar ve elbette bunun için komisyon alıyorlar. Ancak başlangıçta, kesinlikle size bağlıdırlar. Ücretlendirme yöntemleri farklıdır ve bunlardan bazılarını kendiniz seçebilirsiniz. Sadece çevrimiçi mağazaya bağlantıya tıklamak için ödeme aldığınız teklifler var. Diğer olasılıklar, yalnızca ziyaretçi o çevrimiçi perakendeciden bir şey satın aldığında veya web sitesinde başka bir işlem yaptığında para kazanmanızdır. Kişisel görüşüm, sunduğunuz ürün veya hizmeti mutlaka önceden test etmelisiniz. Özellikle yüksek fiyatlı ürünlerin önceden kontrol edildiğinden emin olun! Sunduğunuz her hizmeti önceden test etmeniz gerektiğini söylemiyorum ama aracılık veya tavsiyede başarılı olmak ve piyasada uzun süre kalmak istiyorsanız, o zaman tavsiyenizin kalitesi en önemli faktördür.

Verdiğiniz ürün/hizmetlerden hayal kırıklığına uğrayan müşteriler bir yandan onları geri verecek, diğer yandan itibarınız düşecek! Bu yüzden tekrar tekrar “güven ” yapın ve yalnızca kendinize önermek istediğinizi önerin!

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.